BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 14188472
*
nr 1418 8472
Golvlampa
keramik, 1970-tal. Höjd: 145
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 september 2021
kl 20:39:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/9 23:55:29
1
700 kr
13/9 14:48:19
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvarmatur golvlampa golvlampor keramik
-
6628 Golvlampa
Aneta. Höjd: 95 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:41
-
6626 Golvlampa
Plast med träfot, 2 ljuspunkter, Eric Elfwén (1921..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:43
-
6038 Golvlampa
Tre delad fot i trä, Holland. Höj / sänkbara stati..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:59
*
Golvlampa
nr 1418 8472
Golvlampa
keramik, 1970-tal. Höjd: 145
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 september 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/9 23:55:29 | 1 | 700 kr |
| 13/9 14:48:19 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvarmatur golvlampa golvlampor keramik
-
6628 Golvlampa
Aneta. Höjd: 95 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 20:41 -
6626 Golvlampa
Plast med träfot, 2 ljuspunkter, Eric Elfwén (1921..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:43 -
6038 Golvlampa
Tre delad fot i trä, Holland. Höj / sänkbara stati..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:59



